Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Rozwiązania specjalne

Jedno z naszych standardowych rozwiązań nie pasuje do Twojej aplikacji? Z przyjemnością zaprojektujemy urządzenie UVC, które spełni Twoje oczekiwania. Z odłyśnikiem lub bez, w klasie ochrony od IP52 po IP69K, z zasilaniem od 24 V do 230 VAC. Skomponujemy dla Ciebie optymalny zestaw, łącząc najwyższej jakości i wydajności promienniki UVC marki UVpro z dedykowanym układem zasilania. Jeśli to wymagane, doposażymy Twój system w układ sterowania i kontroli emiterów, a jeśli sobie tego zażyczysz, zabudujemy go w bezpieczny dla aplikacji sposób. Pomoc w doborze rozwiązań jest dla nas przyjemnością.

Jesteś inżynierem systemu i szukasz kompaktowego rozwiązania do dezynfekcji, które da się łatwo zintegrować?

A może…

Jesteś producentem żywności i szukasz dedykowanego tunelu do dezynfekcji na linii produkcyjnej, spełniającego wygórowane normy?

A może…

Jesteś producentem sprzętu medycznego i poszukujesz rozwiązania 24 V na rynek amerykański?

Z przyjemnością zaprojektujemy jednostkę sterylizującą, która spełni Twoje oczekiwania. Z reflektorem lub bez, w klasie ochrony od IP52 po IP69K z zasilaniem od 24 V do 230 VAC. Skomponujemy dla Ciebie optymalny zestaw, łącząc najwyższej jakości promienniki UVC firmy UVpro z dedykowanym układem zasilania. Jeśli to wymagane, doposażymy Twój system w układ sterowania i kontroli emiterów, a jeśli sobie tego zażyczysz, zabudujemy go w bezpieczny dla aplikacji sposób.

Pomoc w doborze rozwiązań jest dla nas przyjemnością.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sip/domains/uvcell.pl/public_html/wp-content/themes/artex/template-parts/single-portfolio/single-portfolio-1.php on line 37